• Angela van Es

    Groep 3C - Ma t/m Vrij
  • Anita van Eijk

    Ondersteuning groepen 1 t/m 3
  • Astrid Gussekloo

    Groep 6A - Ma, Di, Wo & Vrij
  • Audrey Hemler-Rijssenbeek

    Groep 6B - Ma t/m Wo
  • Brigitte Mulder

    Groep 7A - Ma t/m Wo
  • Camille van den Boer

    Maatschappelijk werk - Wo & Do
  • Carla Valk

    Groep Giraffen - Wo t/m Vrij
  • Carolijne Pennings

    Groep Koala's - Di t/m Vrij
  • Charles van Goethem

    Conciërge
  • Christine van de Ruit

    Groep Zebra's - Ma & Di
  • Angela van Es

    Groep 3C - Ma t/m Vrij
  • Anita van Eijk

    Ondersteuning groepen 1 t/m 3
  • Astrid Gussekloo

    Groep 6A - Ma, Di, Wo & Vrij
  • Audrey Hemler-Rijssenbeek

    Groep 6B - Ma t/m Wo
  • Brigitte Mulder

    Groep 7A - Ma t/m Wo
  • Camille van den Boer

    Maatschappelijk werk - Wo & Do
  • Carla Valk

    Groep Giraffen - Wo t/m Vrij
  • Carolijne Pennings

    Groep Koala's - Di t/m Vrij
  • Charles van Goethem

    Conciërge
  • Christine van de Ruit

    Groep Zebra's - Ma & Di

Groepsverdeling

Directeur Nicole van Dijk

Adjunct Directeuren Wilma Wiegerink en Gert-Jan Blonk

Interne begeleiding Eline Burghouwt, Janniek van den Berg, Marije van Eijk en Marleen ten Brug

Bouwcoördinatoren Bovenbouw Ruth Berhane Middenbouw: Xandra Baert en Suzanne Reinders Onderbouw Patricia van Diggelen

MIND-groep Groepen 1 -2 Elise Gaillard Groepen 3 t/m 8 Denise te Riele

Lichamelijke opvoeding Dennis Kuiper en Matthijs de Koning

Muziek Maartje van Aalst

Didactische coaching Vera Vaissier, Demi van Vliet en Astrid Gussekloo

Ondersteuning leerlingen met eigen leerlijn Esther Zwinkels

Kindercoach Patricia Buddingh’

Psychomotorisch Kindercoach Suzanne Reinders

Ondersteuning in het kader van NPO Anita van Eijk, Audrey Hemler, Patricia van Diggelen, Ilone Slump, Leonie Bleekrode, Esther van Esch, Marieke Swinkels en Kirsten Beil

Vroeg- voorschools en schoolmaat- schappelijk werk Camille den Boer (wo-do)

Administratie Kim van der Horst en Shirley Dijkshoorn

Conciërges Fred Scheffers, Marcel Scholtens, Soufiane Bennouh en Michelle Vink

Vuurpijlstraat 27

Peuterspeelzaal Linda Nederlof en Tony Overweg

Groep Koala’s Muriëlle Voorhout (ma-wo een keer per drie weken) en Carolijne Pennings (di-wo-do-vr)

Groep Leeuwen Els Demand (ma-di-wo) en Vera Vaissier (do-vr)

Groep Zebra’s Christine van de Ruit (ma-di) en Marjolein van Oers (wo-do-vr)

Groep Papegaaien Suzanna Moerkerk (ma-di) en Cora Veersma (wo-do-vr)

Groep Flamingo’s Romy van der Burg (ma-di-do-vr) en Suzanna Moerkerk (wo)

Groep Pinguïns Esther van Esch (ma-di-wo om de week) en Els Kolenbrander (wo om de week-do-vr)

Groep Olifanten Judith Akkermans (ma-di-wo) en Elise Gaillard (do-vr)

Groep Kangoeroes Marianne Le Large (ma-di-vr) en Judith de Valk (wo-do)

Larikslaan 192

Groep 4B Mirelle Pellikaan (ma-di) en Lilian Overgoor (wo-do-vr)

Groep 4A Joris Pompe (ma-di) en Denise de Jel (wo-do-vr)

Groep 4C Iris Vellekoop (ma t/m vr)

Groep 4D Leonie Bleekrode (ma-di-vr) en Petra Remeeus (wo-do)

Groep 5A Suzanne Reinders (ma-di) en Lisette van Bethlehem (wo-do-vr)

Groep 5B Susan Padilla (ma-di-wo om de week) en Ilone Slump (wo om de week-do-vr)

Groep 5C Julia van Klaveren (ma-di om de week-wo-do-vr) en Eric van Putten (di om de week)

Larikslaan 190

Groep Giraffen Patricia van Diggelen (ma-di) en Carla Valk (wo-do-vr)

Groep 3A Veronique Brakkee (ma-di) en Xandra Baert (wo-do-vr)

Groep 3B Michelle Leijendekkers (ma-di) en Madelijn van der Vlis (wo-do-vr)

Groep 3C Angela van Es (ma t/m vr)

Groep 6A Astrid Gussekloo (ma-di om de week-do-vr), Eric van Putten (di om de week-wo) en Rutger Willemse (wo)

Groep 6B Audrey Hemler (ma-di-wo om de week) en Patricia Buddingh’ (wo om de week-do-vr)

Groep 6C Kirsten Beil (ma) en Quinty Stok (di t/m vr)

Groep 6D Demi van Vliet (ma-di-wo) en Marieke Swinkels (do-vr)

Groep 7A Brigitte Mulder (ma-di-wo) en Marije van Eijk (do-vr)

Groep 7B Patricia Buddingh’ (ma) en Paul Oranje (di-wo-do-vr)

Groep 7C Tine Noordzij (ma t/m vr)

Groep 7D Sanne van der Stoep (ma-di-wo) en Ruth Berhane (do-vr)

Groep 8A Judy Admiraal (ma-di-wo) en Eric van Putten (do-vr)

Groep 8B Lusie Radstake (ma t/m vr)

Groep 8C Eric van Putten (ma-wo) en Ruben Domenie (di-do-vr)